Rozvozové trasy

Od března do konce října rozvážíme drůbež (doprava je zdarma) včetně doplňkového sortimentu dle letáků do více než 1 500 obcí v Severní a Jižní Moravě. 

Jak rozvozy drůbeže do obcí fungují? Drůbež rozvážíme od pondělí do soboty v pravidelných intervalech. Přijedeme v danou dobu a na určené místo a Vy si můžete drůbež zakoupit. Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě drůbeže na autě doporučujeme udělat objednávku, nejlépe dva dny před termínem dovozu, abyste měli jistotu, že Vámi požadovaná drůbež již nebude vyprodaná. 

1. Obdrželi jste náš leták a chcete si objednat? Objednávky je možné dělat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže nebo v záložce Kontakty. Prosím uveďte číslo trasy a  místo,  kde  si  drůbež  vyzvednete,  dále  uveďte  o  jakou  drůbež  máte  zájem,  počet kusů a telefonní číslo nebo email, abychom Vás mohli kontaktovat.  

2. Leták jste neobdrželi a chcete zjistit, zda jezdíme právě k Vám? V tom případě nás neváhejte kontaktovat a my Vám na všechny dotazy rádi odpovíme. 

Kontaktovat nás můžete buď telefonicky na následujících tel. číslech: +420 602 715 811 a +420 730 897 979, dále prostřednictvím e-mailu, nebo kontaktního formuláře uvedeného níže.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: