Krůty

Stejně jako pro ostatní kategorie zvířat, také pro krůty nabízíme řadu krmných směsí, které uspokojí i ty nejnáročnější chovatele. Krmné směsi odpovídají zvýšeným požadavkům na obsah bílkovin při výkrmu krůt a krocanů.

Pro počáteční fázi výkrmu doporučujeme drcené kompletní krmivo Krůta Mini Forte, které obsahuje kokcidiostatika vhodná pro tuto drůbež. Od 5. týdne věku se přechází na již granulovanou směs Krůta Midi Forte, kterou podávejte až do konce 12. týdne věku. Pro poslední fázi výkrmu, tedy od 13. týdne stáří, je určena krmná směs Krůta Maxi bez obsahu antikokcidik.

Pokud máte k dispozici vlastní obilí, pak je vhodný bílkovinný koncentrát Drůbež Uni 30, který se míchá v poměru 25 - 40 % koncentrátu, v závislosti na fázi výkrmu.

 
 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • drubez
  Krmivo je určeno pro odchov krůt do 4 týdnů věku. Poskytuje kompletní výživu, čímž pomáhá k dosažení vysoké zmasilosti. Krůty musí mít volný...
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:130
 • drubez
  Kompletní krmná směs ve formě granulí, která navazuje na směs Krůta Midi Forte. Průměrná spotřeba v období od 5. do 12. týdne stáří je u krůt...
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:127